20Dollars2Surf

Je to vynikající autosufr, což znamená, že ho máte zaplý a peníze sami naskakujou. Není vyžadována žádná spolupráce pro běh.

Měsíčně můžete sami nasurfovat maximálně 10 000 bodů. Ty se potom převedou na peníze. Aktuální kurz (5.3.2010) je 1,045 $ za 10 000 bodů. Kurz se každý měsíc mění, což zaručuje, že surfbar vydrží dlouho. 1 minuta zaplého surfbaru je rovna 1 bodu. Denně je tak maximálně možno nahromadit až 1 440 bodů.

Dále můžete body získat v sekci clicks, občas přijde placený e-mail. Nejvíce bodů však získáte z lidí, kteří se pod vás zaregistrují. Je zde systém, kde dostáváte 10% z každého člověka, který je pod vámi nebo pod někým, kdo se zaregistroval pod člověka u vás. A to až do 10úrovně. Taky se někdy na banneru zobrazí nápis surfer bonus, kliknutím na banner dostanete další body navíc.

Přibyly novinky, jak získat peníze. SuperReferal, BingoSurf a WheelSurf.

V BingoSurfu máte každý den 1 pokus zdarma si zahrát, další pokusy si můžete koupit. Zapněte hru, počkejte na odpočet a poté označujte vylosované míčky. Za každý sloupec máte odměnu. 1 sloupec je pokus navíc, 2 jsou za 10 centů, 3 za 1 $, 4 za SurfPass a 5 je Bingo bonus.

WheelSurf máte denně 2 pokusy zdarma. Stačí kliknout na modré tlačítko a počkat, co se vám vylosuje. Ceny jsou stejné jako v bingu.

Vyplatí se zaregistrovat v EasyHits4U a zde propagovat svůj reflink. Dosáhnete tak snadno na bonus 1000 bodů.

  • Výplata (PayOut) - 20 $
  • Maximum nasurfovaných bodů - 10 000/měsíc
Registrujte se pomocí kliknutí na banner.
make cash

MOJE VÝPLATY
mLink.cz
Vaše reklama zde za 70 Kč »
Valid XHTML 1.0 Transitional PageRank TOPlist Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz
Alexa Rank
Ověřit CSS! Compete Rank
Seznam S-Rank

© 2010 tttpapi a SirReaver
Odkazy: Obyčejný zákazník - Hodnocení a recenze služeb a produktů | Výdělek na internetu
Váš odkaz zde za 10 Kč »